Geleneksel Konya Tanıtım Günleri Rumeli Cüneyt Şentürk Konseri

  Geleneksel Konya Tanıtım Günleri Rumeli Cüneyt Şentürk Konseri |Rumeli Cüneyt Şentürk 15 Aralık’ta Konya Tanıtım Günleri’nde!

   

  Rumeli Cüneyt Şentürk, 12-15 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan Konya Tanıtım Günleri’nin son gününde saat 17.00’de sahne performansıyla Konyalıları ve sevenlerini adeta coşturacak.

  Geleneksel Konya Tanıtım Günleri | Balkan, Trakya, Batı Trakya, Arnavut, Makedon, Bulgar müzikleri yapan Rumeli Cüneyt Şentürk, dinleyenlerine Arnavutça, Makedonca ve Bulgarca da dahil olmak üzere bölgeye has etnik/pop türündeki şarkılarıyla müzik şöleni sunacak. Konya Tanıtım Günleri’nde Arif Şentürk, Suzan Kardeş gibi Balkan ve Trakya müziklerinin efsanelerinden olan isimlerin de eserlerini seslendiren Cüneyt Şentürk, sevenlerini 15 Aralık saat 17.00’de Yenikapı Etkinlik Alanı’nda bekliyor olacak.

   

  Rumeli sanatçısı Cüneyt Şentürk’ün Balkan, Trakya, Arnavut, Makedon ve Bulgar etnik/pop türü şarkılarını YouTube  kanalından dinleyebilir, son çıkan Hopsa adlı şarkısına da bu linkten ulaşabilirsiniz.

   

  Arif Şentürk Drama Köprüsü, Suzan Kardeş, Serkan Çağrı

  Düğün, nişan, kına, festival, dernek etkinlikleri gibi özel günlerinizde profesyonel ekibimle birlikte yanınızda olalım!

  0532 133 41 19