Cüneyt Şentürk Konserler

  Rumeli Cüneyt Şentürk Konserler | Rumeli Cüneyt Şentürk Etkinlikleri ve konserleriyle ilgili her türlü bilgiyi burada bulabilirsiniz. Balkan, Trakya, Rumeli, Bulgar, Makedon ve Arnavut müzikleri yapan ve etnik/pop alanında kendini Türkiye’ye ve bölgeye kanıtlamış Cüneyt Şentürk, aşağıdaki tarihlerde sizlerle olacak.

  Rumeli Cüneyt Şentürk konserinden bir kare

  Arif Şentürk, Suzan Kardeş gibi efsane isimlerin eserlerini de yorumlayan Cüneyt Şentürk Bulgarca, Makedonca ve Arnavutça dillerinde de eserler seslendirmektedir. Rumeli Cüneyt Şentürk’ün şarkıları için YouTube kanalını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz. Cüneyt Şentürk Konserler:

  ORTAKÖY EPOPE RESTAURANT CÜNEYT ŞENTÜRK KONSERİ

  Ortaköy Epope Restaurant Konser | Rumeli’nin sevilen sanatçısı, Balkan türkülerinin eşsiz yorumcusu Rumeli Cüneyt Şentürk profesyonel ekibiyle birlikte 10 Ocak günü Ortaköy Epope Restaurant Cüneyt Şentürk Konseri CP Group yemeğinde sahnede Balkan, Trakya, Rumeli türküleriyle birlikte kendi eserlerini de seslendirecek. Arif Şentürk, Suzan Kardeş gibi efsanelerin şarkılarını  da yorumlayacak olan Cüneyt Şentürk 10 Ocak’ta Taksim CVK Hotel’de eğlenmeyen kimseyi bırakmayacak!

  Rumeli Cüneyt Şentürk’ün diğer etkinlikleri için bu linki takip edebilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalına da buradan ulaşabilirsiniz.

  Cüneyt Şentürk yeni çıkan şarkısı Hopsa’yı buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz!

  Siz de özel günlerinizde Rumeli Cüneyt Şentürk’ü ve profesyonel müzisyen ekibini yanınızda görmek isterseniz:

  0532 133 41 19

  TAKSİM CVK HOTEL CÜNEYT ŞENTÜRK KONSERİ

  Taksim CVK Hotel Cüneyt Şentürk Konseri | Rumeli’nin sevilen sanatçısı, Balkan türkülerinin eşsiz yorumcusu Rumeli Cüneyt Şentürk profesyonel ekibiyle birlikte 10 Ocak günü Taksim CVK Hotel’de CP Group’un yılbaşı balosunda sahnede Balkan, Trakya, Rumeli türküleriyle birlikte kendi eserlerini de seslendirecek. Arif Şentürk, Suzan Kardeş gibi efsanelerin şarkılarını  da yorumlayacak olan Cüneyt Şentürk 10 Ocak’ta Taksim CVK Hotel’de eğlenmeyen kimseyi bırakmayacak!

   

  Rumeli Cüneyt Şentürk’ün diğer etkinlikleri için bu linki takip edebilirsiniz. Ayrıca YouTube kanalına da buradan ulaşabilirsiniz.

  Cüneyt Şentürk yeni çıkan şarkısı Hopsa’yı buraya tıklayarak dinleyebilirsiniz!

  Cüneyt Şentürk’ü ve profesyonel ekibini özel günlerinizde yanınızda isterseniz:

  0532 133 41 19

   
  Rumeli Cüneyt Şentürk Konya Tanıtım Günleri Konseri  Rumeli Cüneyt Şentürk, 12-15 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan Konya Tanıtım Günleri’nin son gününde saat 17.00’de sahne performansıyla Konyalıları ve sevenlerini adeta coşturacak.

  Geleneksel Konya Tanıtım Günleri | Balkan, Trakya, Batı Trakya, Arnavut, Makedon, Bulgar ve Boşnak müzikleri yapan Rumeli Cüneyt Şentürk, dinleyenlerine Arnavutça, Makedonca ve Bulgarca da dahil olmak üzere bölgeye has etnik/pop türündeki şarkılarıyla müzik şöleni sunacak. Konya Tanıtım Günleri’nde Arif Şentürk, Suzan Kardeş gibi Balkan ve Trakya müziklerinin efsanelerinden olan isimlerin de eserlerini seslendiren Cüneyt Şentürk, sevenlerini 15 Aralık saat 17.00’de Yenikapı Etkinlik Alanı’nda bekliyor olacak.

  Rumeli sanatçısı Cüneyt Şentürk’ün Balkan, Trakya, Arnavut, Makedon, Bulgar ve Boşnak etnik/pop türü şarkılarını YouTube  kanalından dinleyebilir, son çıkan Hopsa adlı şarkısına da bu linkten ulaşabilirsiniz.

  Arif Şentürk Drama Köprüsü, Suzan Kardeş, Serkan Çağrı


   

  Düğün, nişan, kına, festival, dernek etkinlikleri gibi özel günlerinizde profesyonel ekibimle birlikte yanınızda olalım!

  0532 133 41 19