Beyaz TV Balkan Gecesi

  Rumeli’nin sevilen sanatçısı Cüneyt Şentürk, Beyaz TV Balkan Gecesi programında tüm Balkan müziği severlerine adeta bir şölen yaşattı.

  Rumeli Cüneyt Şentürk Beyaz TV’de
  Rumeli Cüneyt Şentürk Beyaz TV’de

  Balkan, Trakya, Rumeli, Bulgar, Makedon ve Arnavut müzikleri yapan ve etnik/pop alanında kendini Türkiye’ye ve bölgeye kanıtlamış Cüneyt Şentürk, Bulgarca, Makedonca ve Arnavutça dillerinde de eserler seslendirmektedir. Rumeli Cüneyt Şentürk’ün şarkıları için YouTube kanalını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

  Rumeli Cüneyt Şentürk, 12-15 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan Konya Tanıtım Günleri’nin son gününde saat 17.00’de sahne performansıyla Konyalıları ve sevenlerini adeta coşturacak.

  Geleneksel Konya Tanıtım Günleri | Balkan, Trakya, Batı Trakya, Arnavut, Makedon, Bulgar ve Boşnak müzikleri yapan Rumeli Cüneyt Şentürk, dinleyenlerine Arnavutça, Makedonca ve Bulgarca da dahil olmak üzere bölgeye has etnik/pop türündeki şarkılarıyla müzik şöleni sunacak. Konya Tanıtım Günleri’nde Arif Şentürk, Suzan Kardeş gibi Balkan ve Trakya müziklerinin efsanelerinden olan isimlerin de eserlerini seslendiren Cüneyt Şentürk, sevenlerini 15 Aralık saat 17.00’de Yenikapı Etkinlik Alanı’nda bekliyor olacak.

  Rumeli sanatçısı Cüneyt Şentürk’ün Balkan, Trakya, Arnavut, Makedon, Bulgar ve Boşnak etnik/pop türü şarkılarını YouTube  kanalından dinleyebilir, son çıkan Hopsa adlı şarkısına da bu linkten ulaşabilirsiniz.

  Arif Şentürk Drama Köprüsü, Suzan Kardeş, Serkan Çağrı

  Post your comment

  Kanaltürk Balkan Gecesi
  Rumeli Türkücüsü

  Düğün, nişan, kına, festival, dernek etkinlikleri gibi özel günlerinizde profesyonel ekibimle birlikte yanınızda olalım!

  0532 133 41 19