Haber Popüler – Cüneyt Şentürk Röportaj

  Haber Popüler – Cüneyt Şentürk Röportaj | 1980 Üsküdar doğumlu Rumeli kökenli ailenin çocuğu. Batı müzik eğitimi alan Şentürk Ali Erköse’den ve İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim görevlisi Erdoğan Eskimez’den halk müziği dalında şan eğitimi aldı. “Cancağızım” single çalışması ile birlikte 8 solo albüm yaptı. Hala Rumeli TV’ de Balkan Express programının yapımcısı ve sunucusu.  Cüneyt Şentürk Küçüklüğünde ailesinde var olan müzisyenler sayesinde müziğe ilgi duydu. Severek müzisyenliğe başladı. 16 yaşından sonra solistliğe adım attı ve bu konuda eğitim aldı. Alt yapısı sanatçı dostları ile birlikte ilerledi. Albümler, TV programları emeğinin boşa gitmediğini gösterdi. Şentürk TV programında 7 den 70 e güler yüzü ve sahne performansı ile dikkat çekti i ve sivil toplum kuruluşları ve halk tarafından takdir edildi.Cüneyt Şentürk her salı saat:21.00 da Rumeli TV ‘de, daha önce de Tatlıses TV, Kanal T, TV 2000, İstanbul TV, Karadeniz TV gibi TV kanallarında markalaştı. Balkan Express ile Rumeli TV de  2005 yılında başlayan tecrübesi şu anda yine Rumeli TV’ de devam ediyor. Müzik eğlence programı yöresel dernek başkanları ve yöre yemekleri, folklor ekipleri ile dolu dolu bir program.

  Rumeli Cüneyt Şentürk


  Haber Popüler – Cüneyt Şentürk Röportaj | Cancağızım isimli şarkıyı  sanatçı dostu Orhan Çakır bana kazandırdı. Bu şarkıyı aranjörü Ferdi Bilir’e dinletti. Gerçekten harika bir çalışma ortaya çıkarttı. Ve cancağızım sevilerek dinlenen bir eser oldu. Büyük bir Atatürk hayranı olan Cüneyt Şentürk, sanatçı olmayı da  Ulu Önder Atatürk’ün sözüyle , “herkes her şey olur ama sanatçı olamaz” ben de bu fikirdeyim, diyor. Cüneyt Şentürk çalışmayı çok seven ve her fırsatta Rumeli Trakya derneklerimizi ziyaret eden, spor yapan, müzikle uğraşan,üretimi seven ve ailesine çok bağlı bir sanatçı. Onlarla vakit geçirmek gezmek en büyük zevkimdir, diyor. Şentürk sosyal medyayı da çok iyi kullanan bir sanatçı. Sosyal medya bizler için önemli bunun bilincinde olduğum için gerekli ve doğru kullanmayı tercih eden bilinçli kullanıcıyım, diyor.

  Post your comment

  Rumeli Ve Balkan Müziğinin Starı Belli

  Düğün, nişan, kına, festival, dernek etkinlikleri gibi özel günlerinizde profesyonel ekibimle birlikte yanınızda olalım!

  0532 133 41 19